دوربین - آژانس عکس خبری ایران
[ عکس های امروز ۰ عکس ] [ عکس های کل سایت ۱۶۰۹۳۸ عکس ] [ اخبار امروز ۰ اخبار ] [ اخبار  کل سایت ۱۰۸۱۴ اخبار ] [ شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۶ ]  

     استارتاپ  دوازدهمین جشنواره عکس خبری دوربین.نت

 ارسال عکس 

همکاری با دوربین.نت
دوربین.نت به عنوان اولین آژانس عکس خبری ایران در سال 1384 متولد شد و از همان ابتدا هدفش انتشار عکس‌های به روز خبری از تمامی عکاسان بود. با توجه به مردمی بودن دوربین.نت این سایت از تمام علاقمندان برای همکاری دعوت می‌کند تا بتوان سهمی در عکاسی خبری این کشور داشت.

ارسال عکس
تمام عکاسان می‌توانند عکس‌هایشان را با توجه به خط مش دوربین.نت در این سایت منتشر کنند. هیچ فرقی بین عکاسان در دوربین.نت موجود ندارد و تمام عکس‌های خوب و قابل انتشار در این وب‌سایت منتشر می‌شود. بخش آژانس عکس دوربین.نت با توجه به خبری بودنش عکس‌هایی رو زودتر منتشر می‌کند که ارزش خبری و اطلاع‌رسانی داشته باشد. عکس‌های دیگر نیز به تناوب در دوربین.نت منتشر خواهد شد.

عکس‌های خبری
عکس‌های خبری با موضوعیت سیاسی، ورزشی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگ و هنر، آیین و مذهب و ... هر روز توسط ادیتورهای دوربین.نت بر روی سایت منتشر می‌شود.

عکس‌های مستنداجتماعی
عکس‌های روایت‌گونه، مستند نیز از بخش‌های پربازدید دوربین.نت است که عکاسان می‌توانند مجموعه‌های خودشان را با این موضوع برای انتشار در دوربین.نت ارسال کنند.

شهری
یکی از بخش‌های غیرخبری آژانس دوربین.نت بخش شهری است. در این بخش بیننده‌های با زیبایی‌ها و نمادهای شهری آشنا می‌شوند. عکاسان می‌توانند عکس‌هایی از نمادهای شهری شهرهای مختلف را در دوربین.نت منتشر کنند. عکس‌هایی از میادین شهری، پارک‌ها، باران و برف در شهرها، اتقاقات شهری و ...

ایرانگردی
یکی از بخش‌های جذاب آژانس دوربین.نت بخش ایرانگردی است. در این بخش عکس‌های دیدنی‌های ایران منتشر می‌شود. عکس‌های از مکان‌های تاریخی و دیدنی شهرها و روستاها، مکان‌های زیارتی، گردشگری و ... . عکاسان می‌توانند عکس‌هایی با این موضوع در دوربین.نت منتشر کنند.

سایز عکس
- عکس هایتان را در Width حداقل 1000 و حداکثر 1500 در عکس های افقی و Heigh در عکس های عمودی حداقل 1000 و حداکثر 1500 برای دوربین نت ارسال فرمایید.
- عکس های خارج این رنج سایز در دوربین قرار نخواهد گرفت.

ارسال عکس
Doorbin.net@Gmail.com

مقررات فرستادن عکس به دوربین
1 - عکس های ارسالی به دوربین دات نت نباید به هیچ عنوان در خبرگزاری های داخلی کار شده باشد.
2 - عکس های خبری به روز بعد از چند ساعت پذیرفته نمی شود.( مگر در شرایط خاص و هماهنگی از قبل )
3 - عکس هایی که رویش لوگو ، ایمیل و اسم عکاس باشد پذیرفته نمی شود.
4 - از فرستادن عکس های کراپ شده با کادر های خاص خودداری فرمایید.
5 - عکس های خوب و مناسب هر لحظه و در طول روز در دوربین نت به روز خواهد شد.
6 - عنوان ایمیل حتما عنوان گزارش تصویری و یا خبر شما باشد.
7 - از فرستادن کمتر از 9 و بیشتر از 30 عکس برای گزارش های تصویری خودداری کنید.
8 - دوربین دات نت مجبور به مخابره تمام عکس های رسیده نیست و عکس های منتخب هر روز گزینش و سپس کار می شود.
9 - عکس های خبری در دوربین از اولویت اول برخوردار است و عکس های دیگر در اولویت های بعدی.
10 - ارسال توضیح کل مجموعه الزامی است.

فروش عکس‌ها
- در صورت فروش عکس سایز اوریجینال عکس از عکاس دریافت خواهد شد.
- پس در هر ایمیل شماره تماس نیز ارسال شود.
- فروش عکس بر اساس تعرفه‌های آژانس عکس دوربین.نت و با هماهنگی عکاس به فروش می‌رسد.
- بعد از فروش 70 درصد از مبلغ کل به عکاس و 30 درصد به دوربین.نت تعلق می‌گیرد.

عکاس دوربین.نت
بعد از مدتی عکاسانی که فعال هستند نامشان در لیست عکاسان دوربین.نت قرار می‌گیرد و می‌توانند در صفحه‌ای ویژه یک پورتفولیو داشته باشند. همچنین هر شش ماه یک‌بار عکاسان جدید به تیم دوربین.نت اضافه و کم خواهند شد.

ارسال خبر
بخش خبری دوربین.نت نیز سعی دارد هر روز با انتشار جدیدترین اخبار از دنیای عکاسی بخش به روزی باشد. اخباری از نمایشگاه‌ها، فراخوان مسابقات، تازه‌های عکاسی، معرفی کتاب و مجلات و ... از بخش‌های فعالی است که در بخش خبری دوربین.نت به روز می‌شود.
علاقمندان می‌توانند اخبار نمایشگاه‌ها و مسابقات خودشان و یا اخباری که به دستشان می‌رسد را از طریق ایمیل doorbin.net@gmail.com برای انتشار در دوربین.نت ارسال نمایند.