دوربین - آژانس عکس خبری ایران
[ عکس های امروز ۰ عکس ] [ عکس های کل سایت ۱۶۵۱۸۸ عکس ] [ اخبار امروز ۰ اخبار ] [ اخبار  کل سایت ۱۰۹۸۰ اخبار ] [ سه شنبه، ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ]  

     استارتاپ  دوازدهمین جشنواره عکس خبری دوربین.نت

  
مسابقه عکاسی دانستنیهای دیجیتال و دوربین.نت
بشتابید بشتابید که غفلت موجب پشیمانی است! اگر خانه دار هستید و بچه دار یا اگر اصلا خانه ندارید و خدا هنوز به شما فرزندی اعطا نکرده است، فرقی نمی‌کند. موبایل خود را بردارید و جهت شرکت در این مسابقه عظیم،عکس‌های خود را با موضوع آزاد برای ما بفرستید.(موضوعات رها نیز پذیرفته میشوند).

البته برای شماره‌های بعد موضوع‌های متفاوتی را هم در نظر می‌گیریم. ما به شما این مژده را می‌دهیم که اگر برنده بشوید (برنده شدن شما منوط به قضاوت استادان عکاسی قرن؛ علی‌خان عکاس‌باشی رنجبران از طرف ما و محمدخان عیدانه نوروزی و حمیدرضاخان معدنی‌باشی از سمت سایت معظم دوربین نقطه نت است) جایزه می‌گیرید و خوشحال می‌شوید.

در ضمن گفتنی است برای گرفتن عکس باید از دوربین تلفن‌های جیبی تان استفاده کنید و لاغیره. اگر از دوربین دزدان دریایی هم استفاده کنید اشکالی ندارد اما استفاده از دوربین دوچشمی، سه چشمی و چهارچشمی ممنوع است و نیز استفاده از دوربین‌های حرف‌های هم خلاف. به علاوه به قولی یارو گفتنی‌ اگر با دوربین تلفن‌های جیبی عکسی گرفتید، می‌توانید ا ز همان افزارهای نرم (مشهور به‌اپ) موجود در تلفن جیبی برای روتوش عکس استفاده کنید.
گذاشتن سیبیل روتوشی تنها برای داش مشدی‌ها مجاز است لکن اگر طوری باشد که معلوم نباشد روتوش شده و ما نفهمیم و علی خان نفهمد اشکالی بر آن مترتب نیست.

ضمنا جایزه عظیمی که برای این مسابقه در نظر گرفته‌ایم در تمامی اعصار سابقه ندارد و کل آن بدون کسر مالیات به شخص خوش اقبالی که برنده می‌شود، تعلق دارد. اگر هم از طرفداران پر و پا قرص ios یا اندروید هستید، برای حفظ آبرو هم که شده دست به دوربین شوید که به زودی میخواهیم مسابقه ای بین این دو سیستم عامل محبوب و کیفیت عکس‌هایشان برگزار کنیم.

مهلت ارسال آثار : 15 مرداد 1391
آدرس ایمیل : doorbin.net@gmail.com


۱۴ مرداد ۱۳۹۱ ۱۵:۰۷
2121